Water & Hygeine
-38%
Sanitary Additive 15 tabs Berger Fresh Blue Sachets
10,99 €
RRP 17,99 €
(0,73 € / ST)
Available
Availability in store:
Set branch
Toilet Paper (4 rolls) Berger WC Soft
3,99 €
(1,- € / ST)
Available
Availability in store:
Set branch
-40%
Windscreen Antifreeze (5L) Berger
5,99 €
RRP 9,99 €
(1,20 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
-10%
Berger Fresh Blue sanitary liquid - sanitary additive for the waste-holding tank
from
8,99 €
RRP 9,99 €
(3,60 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
Available in additional designs
-44%
Camping Toilets Berger Mobile WC
from
49,99 €
RRP 89,99 €
Available
Availability in store:
Set branch
Available in additional designs
-18%
Water Preservation Silver (Without Chlorine) Berger
from
10,99 €
RRP 13,50 €
(109,90 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
Available in additional designs
Water Tank Cleaner Berger
from
15,99 €
(63,96 € / kg)
Available
Availability in store:
Set branch
Available in additional designs
-15%
Toilet Additive for the Waste-Holding Tank (1L) Berger Eco Clean
15,99 €
RRP 18,99 €
(15,99 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
-16%
Berger dehumidifier granules 4.6 kg
14,99 €
RRP 17,99 €
(3,26 € / kg)
Available
Availability in store:
Set branch
-50%
Berger telescopic washing brush set 3 pieces
19,99 €
RRP 39,99 €
Available
Availability in store:
Set branch
-35%
2 in 1 Faeces and Grey Water Tank Cleaner Berger Fresh Tank Cleaner
8,99 €
RRP 13,99 €
(8,99 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
-5%
Antifreeze Concentrate (5L) Berger FrostAway
17,99 €
RRP 18,99 €
(3,60 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
-10%
Berger Fresh Rinse rinse water additive 2.5 liters
8,99 €
RRP 9,99 €
(3,60 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
-15%
Grey Water Tank Additive (1L) Berger Eco Clean
10,99 €
RRP 12,99 €
(10,99 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
-9%
Berger Fresh Blue concentrate 750 ml - Sanitary additive for the waste-holding tank
9,99 €
RRP 10,99 €
(13,32 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
-16%
Berger dehumidifier granules refill pack 1 kg
4,99 €
RRP 5,99 €
(4,99 € / kg)
Available
Availability in store:
Set branch
-10%
Berger Fresh Grey gray water tank additive 2.5 liters
8,99 €
RRP 9,99 €
(3,60 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
Tankbox 100 Set (Tank Cleaner, Water Disinfectant & Descaler) Berger
19,99 €
Available
Availability in store:
Set branch
-27%
Berger Plastic & Acrylic Glass Cleaner
7,99 €
RRP 10,99 €
(15,98 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
-41%
Berger Compressor Cool Box MCX
from
349,- €
RRP 599,- €
Available
Availability in store:
Set branch
Available in additional designs
-14%
Roll Tank for Fresh & Waste Water / Water Taxi (25L) Berger
59,99 €
RRP 69,99 €
Available
Availability in store:
Set branch
-30%
Berger DMC 45 compressor cooler 45 liters
349,- €
RRP 499,- €
Available
Availability in store:
Set branch
-20%
Caravan and Plastic Cleaner
7,99 €
RRP 9,99 €
(7,99 € / l)
Available
Availability in store:
Set branch
-50%
Berger telescopic washing brush blue
9,99 €
RRP 19,99 €
Available
Availability in store:
Set branch

























